Szkolenie okresowe

Zapraszamy kierowców wykonujących przewóz drogowy na szkolenie okresowe

Szkolenie okresowe kierowców zawodowych zastąpiło wcześniejsze kursy na przewóz osób i przewóz rzeczy. Każdy kierowca zawodowy, chcący dalej wykonywać swój zawód jest obowiązany co 5 lat uczestniczyć w szkoleniu okresowym. Po ukończonym szkoleniu wydawane jest Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej, umożliwiające uzyskanie odpowiedniego wpisu w prawie jazdy.szkolenie okresowe

Zajęcia  prowadzone są metodą e-learningową w której wykorzystuje się wszelkie dostępne media elektroniczne takie jak komputer oraz sieć Internet. Szkolenie odbywa się trybem  indywidualnym, gdzie każdy uczestnik szkolenia prowadzony jest trybem niezależnym od innych uczestników szkolenia. Oznacza to, że może szkolić się w dowolnym czasie i w dowolnym tempie.

Szkolenie przygotowane jest w formie prezentacji tekstowo-fotograficznej, animacyjnej i filmowej, a pod każdym slajdem prezentacji podłożony jest głosowy wykład lektora-wykładowcy.

Szkolenie okresowe składa się z 35 godzin zajęć. Szkolenie jest w całości teoretyczne i trwa 5 dni (5 dni x 7 godzin). W zależności od zapotrzebowania organizujemy szkolenia w tygodniu lub weekendowe.

Badania psychologiczne niezbędne do wpisu w prawie jazdy można wykonać u nas.

Pamiętaj:  kiedy zrobić badania lekarskie i psychologiczne.

• Kierowcy, którzy podlegają kwalifikacji wstępnej, czyli ci, którzy kat. C zdobyli po 10.09.2009 a kat. D po 10.09.2008, pierwsze badania lekarskie i psychologiczne powinni wykonać przed wydaniem świadectwa kwalifikacji zawodowej potwierdzającego ukończenie kwalifikacji. Każde następne badanie w terminie właściwym do ukończenia szkolenia okresowego, jednak nie później niż do dnia wydania świadectwa kwalifikacji zawodowej potwierdzającego ukończenie szkolenia okresowego.
  • Kierowcy, którzy nie podlegają kwalifikacji wstępnej, czyli ci, którzy kat. C zdobyli do 10.09.2009 a kat. D do 10.09.2008, są zobowiązani wykonać badania lekarskie i psychologiczne po ukończeniu pierwszego szkolenia okresowego przed dniem uzyskania wpisu do prawa jazdy. Każde następne badanie w terminie właściwym do ukończenia szkolenia okresowego, jednak nie później niż do dnia wydania świadectwa kwalifikacji zawodowej potwierdzającego ukończenie szkolenia okresowego.

Prowadzimy również:

Informacje dodatkowe udzielane są pod numerami telefonów:

kom. 695 32 17 17

oraz w siedzibie: Łask, ul. Orzechowa 19.

Biuro OSK TEST jest czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 14-17.