Wynajem sali

Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST posiada do wynajęcia sale na szkolenia, wykłady, wynajem salikonferencje w budynku Łask, ul. Orzechowa 19. Przestrzeń wykładowa z jakiej można skorzystać idealnie nadaje się na prowadzenie w niej zarówno specjalistycznego szkolenia, zajęć wykładowych, zajęć lektorskich jak i wymagających większej przestrzeni warsztatów.  Liczba osób mogących brać udział w spotkaniach określona została w taki sposób by zachować komfort przestrzenny podczas szkoleń. Dlatego maksymalną ilość miejsc określamy na 20. Sala jest wyposażona w tablice kredową, projektor, telewizor. W tym samym budynku znajdują się pomieszczenia socjalne z kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym, zlewozmywakiem.

Godzina zegarowa wynajmu sali wykładowej kosztuje 25zł z VAT

W cenę wliczone jest korzystanie z wszelkich sprzętów będących na wyposażeniu sali szkoleniowej.

Informacje dodatkowe udzielane są pod numerami telefonów:

kom. 695 32 17 17

oraz w siedzibie: Łask, ul. Orzechowa 19.