Kurs na wózki widłowe

Kurs na wózki widłowe i inne wózki jezdniowe

OSK TEST zaprasza na kurs na wózki widłowe, którego celem jest przygotowanie przyszłych operatorów do pracy przy obsłudze wózków jezdniowych. Szkoleniem operatorów zajmujemy się już od 2009 roku. Kadra instruktorów posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne i pedagogiczne, co przekłada się na łatwą i bezstresową naukę jazdy wózkami. W naszym ośrodku posiadamy kilka rodzajów wózków widłowych wiodących producentów, które są cały czas dostępne dla kursantów. Są to wózki kategorii II WJO.  W trakcie prowadzonego szkolenia nasi instruktorzy i wykładowcy z pełną dbałością o klienta, bezstresowo przekazują całą posiadaną wiedzę, by jak najlepiej przygotować operatorów do tej odpowiedzialnej pracy. Zapisy na kurs prowadzimy non stop, oferujemy dogodne terminy zajęć teoretycznych jak i praktycznych. Współpracujemy z wieloma firmami z terenu Łasku, Zelowa, Pabianic i zapraszamy firmy do współpracy z całego województwa łódzkiego. Organizujemy również egzamin UDT, gdyż egzamin państwowy przed komisją powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego zdecydowanie ułatwia znalezienie pracy w zawodzie. Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej, a jego koszt  to obecnie 194 zł.

Do kiedy ważne są zaświadczenia kwalifikacyjne, wydane przed dniem 1 czerwca 2019 r.?

Zachowują one ważność przez okres 5 lat od daty wejścia w życie znowelizowanych przepisów ustawy czyli 5 lat od dnia 1 stycznia 2019 r. Po tym okresie, tj. po dniu 1 stycznia 2024 r., osoby zainteresowane, spełniające warunki wynikające z ustawy mogą nadal bazując na posiadanym zaświadczeniu kwalifikacyjnym, wystąpić z wnioskiem o przedłużenie okresu ważności zaświadczenia kwalifikacyjnego, albo jeśli nie spełniają warunków, mogą wystąpić z wnioskiem o sprawdzenie kwalifikacji na ogólnych zasadach.

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu na wózki widłowe operator otrzymuje terminowe uprawnienia do obsługi  wózków jezdniowych niezależnie od:Kurs na wózki widłowe

 • udźwigu,
 • wysokości podnoszenia,
 • sposobu napędu,
 • oraz uprawnienia do wymiany butli z gazem LPG.

Zapewnimy Państwu profesjonalne szkolenie, po którym zyskają Państwo uprawnienia do obsługi:

 • wózków jezdniowych podnośnikowych wraz z wymianą butli gazowych
 • wózków jezdniowych naładowanych
 • wózków jezdniowych unoszących
 • wózków ciągnikowych

Ukończone szkolenie jest równoznaczne z uzyskaniem zaświadczenia o ukończonym kursie w języku polskim.

Wymagania w stosunku do uczestnika kursu:

 • Wykształcenie co najmniej podstawowe,
 • Ukończone 18 lat,
 • Ważne badania lekarskie.

Kontakt:

kom. 695 321 717

oraz w siedzibie:

Łask, ul. Orzechowa 19.

Kurs w naszym ośrodku można odbyć już w 2 tygodnie.

Biuro OSK TEST jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17.