Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST Szczepan Pawlicki

Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST zaprasza:

Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST

• na kursy prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B,
  • szkolenia zawodowe kierowców,
  • szkolenia operatorów wózków jezdniowych,
  • do pracowni badań psychologicznych.

Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST od 1.09.1999 r. uczymy bezpiecznej i dynamicznej jazdy, a pomagają w tym instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, posiadający praktykę w szkoleniu przyszłych kierowców, znający doskonale zawiłości przepisów.

Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST jest ośrodkiem, w którym na co dzień pracują jedni z najlepszych instruktorów z Łasku i okolic – są to osoby starannie dobrane spośród dużej liczby kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie – są doświadczeni, cierpliwi oraz co również ważne - nie podnoszą głosu.

DLACZEGO MY?

Oprócz argumentów czysto edukacyjnych – u nas zaoszczędzisz pieniądze - zapłacisz tylko za kurs. Większość naszych uczniów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem! Dzięki temu oszczędzasz na dodatkowych jazdach, opłatach egzaminacyjnych, straconym czasie, a przede wszystkim oszczędzasz własne nerwy.

OSK TEST to tradycja, solidność i profesjonalizm.

Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem szkoleniowym, który może pochwalić się wieloma wyróżnieniami. Nasze konsekwentne działanie na wielu polach zaowocowało przyznaniem nam Akredytacji Kuratora Oświaty co dowodzi, że spełniamy najwyższe standardy dydaktyczne i posiadamy najlepszą kadrę w regionie.

Nasze dodatkowe atuty:

• wykłady on-line, szkolenie przez internet najnowszym systemem e-learning  uczysz się komfortowo gdzie chcesz i kiedy chcesz w dogodnym dla siebie tempie,
  • dogodne terminy zajęć kursów na prawo jazdy,
  • możliwość wyboru instruktora prowadzącego to gwarancja zadowolenia klienta,
  • materiały szkoleniowe dostosowane do nowej formy egzaminu państwowego,
  • infrastruktura placu pozwala na wykonie wszystkich zadań egzaminacyjnych,
  • pojazdy takie jak na egzaminie.

W skład naszej kadry wchodzą wyłącznie profesjonaliści:

• każdy instruktor nauki jazdy posiada wieloletnie doświadczenie,
  • wykwalifikowani ratownicy medyczni,
  • psycholodzy.

Zadowolenie naszych klientów to dla nas największa satysfakcja.

Biuro OSK TEST jest czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 14-17. Chcesz się z nami skontaktować. Zadzwoń lub napisz.